Tissot armbandsur
Vollendet
2014-01-18
225083
| Höchstes Gebot | 950 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
HERRARMBANDSUR, Tissot, automatiskt urverk, stålboett, datum, 1970-tal, svart läderarmband, plexiglas, diameter inkl. krona 40 mm
Bruksslitage