Bernhard Oscarsson oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OSCARSSON, Bernhard (1894-1977): Sjöbodar, Västkusten, signerad Oscarsson, olja på duk, 27x41 cm

225085

2014-01-18