Lundell olja 1920-tal

Lundell olja 1920-tal
Lundell olja 1920-tal
Lundell olja 1920-tal
Lundell olja 1920-tal
Lundell olja 1920-tal
Lundell olja 1920-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LUNDELL, P (1900-tal): "Ronda, Spanien", signerad och daterad 2?, olja på duk, 48x34 cm

Dukhål

225113

2014-01-19