John Rock Jones oljemålning

John Rock Jones oljemålning
John Rock Jones oljemålning
John Rock Jones oljemålning
John Rock Jones oljemålning
John Rock Jones oljemålning
John Rock Jones oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROCK JONES, John (1800-tal): Flodlandskap, signerad och daterad 188?, olja på duk, 53x80 cm

Duklagning

225116

2014-01-19