Målning 1930

Målning  1930
Målning  1930
Målning  1930
Målning  1930
Målning  1930
Målning  1930

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Bygata, signerad och daterad 1930, olja på duk, 73x60 cm

225119

2014-01-19