Byrå rokoko

Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

BYRÅ, 1700-tal, rokoko, utdragbar skrivskiva, bl.a valnöt och rotfanér, förgyllda mässingsbeslag, höjd 74, 107x58 cm

Renoverad, ytskador

225155

2014-01-19