Fåtöljer i rokokostil
2014-01-19
225157
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
FÅTÖLJER, 1 par, rokokostil, 1900-tal, skuren dekor, plyschklädsel, lösa sittplymåer
Slitage