Arvid Johansson oljemålning
2014-01-19
225164
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JOHANSSON, Arvid (1852-1923): Solnedgång över klippor, signerad, olja på duk, 70x130 cm