Lennart Gram oljemålning

Lennart Gram oljemålning
Lennart Gram oljemålning
Lennart Gram oljemålning
Lennart Gram oljemålning
Lennart Gram oljemålning
Lennart Gram oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GRAM, Lennart (1910-1996): Flicka med häst, signerad och daterad Gram 194?, olja på duk, 72x60 cm

225165

2014-01-19