Klubbat för:
13 500 SEK
4 000 SEK
SÄNG, empire, mahogny, förgyllda dekorelement, fotavslut med lejontassar, bäddmått 177x135 cm, bäddmadrass, resårmadrass medföljer
Fläckar, skador, lösa delar, lagningar
225191
2014-01-19