Empire säng

Empire säng
Empire säng
Empire säng
Empire säng
Empire säng
Empire säng
Empire säng
Empire säng

Klubbat för:

13 500 SEK

4 000 SEK

SÄNG, empire, mahogny, förgyllda dekorelement, fotavslut med lejontassar, bäddmått 177x135 cm, bäddmadrass, resårmadrass medföljer

Fläckar, skador, lösa delar, lagningar

225191

2014-01-19