Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATBORD, 1900-talets andra hälft, skiva i ek, underrede i gjutjärn, höjd ca 73, 140x70 cm
PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning
Repor, slitage, ytskador
225217
2014-01-19
Gör en kostnadsfri värdering här