Asger Jorn litografi

Asger Jorn litografi
Asger Jorn litografi

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JORN, Asger (Danmark 1914-73): Komposition, signerad Jorn, färglitografi, 72x54 cm

225243

2014-01-19