Broderi

Broderi
Broderi
Broderi
Broderi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRODERI på ylle, 1900-talets första hälft, 175x164 cm

Lagningar, slitage

225251

2014-01-19