Gösta Ydström olja
Klubbat för:
3 400 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
YDSTRÖM, Gösta (1861-1952): Fåglar, signerad och daterad G Ydström 1900, olja på pannå, 24x17 cm
Kuntoraportti
225252
Päivämäärä:
2014-01-19