Gösta Ydström olja

Gösta Ydström olja
Gösta Ydström olja
Gösta Ydström olja
Gösta Ydström olja

Klubbat för:

3 400 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

YDSTRÖM, Gösta (1861-1952): Fåglar, signerad och daterad G Ydström 1900, olja på pannå, 24x17 cm

Kuntoraportti

225252

Päivämäärä:

2014-01-19