Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
AHLSTRÖM, Tom (född 1943): Komposition med kaktusar, signerad och daterad Tom Ahlström -81, olja på duk, 125x125 cm
225255
2014-01-19
Gör en kostnadsfri värdering här