Tom Ahlström olja

Tom Ahlström olja
Tom Ahlström olja
Tom Ahlström olja
Tom Ahlström olja

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

AHLSTRÖM, Tom (född 1943): Komposition med kaktusar, signerad och daterad Tom Ahlström -81, olja på duk, 125x125 cm

225255

2014-01-19