Aramis Ney triptyk

Aramis Ney triptyk
Aramis Ney triptyk

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NEY, Aramis (född 1943): Do not feel my imagination - triptyk, samtliga signerade och numrerade Ney 3/40, färglitografier med handkolorering och påskrift samramade, ramens mått 97x134 cm

225256

2014-01-19