Aramis Ney triptyk
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NEY, Aramis (född 1943): Do not feel my imagination - triptyk, samtliga signerade och numrerade Ney 3/40, färglitografier med handkolorering och påskrift samramade, ramens mått 97x134 cm
225256
2014-01-19