Luis Caruncho olja/mixed media

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CARUNCHO, Luis (Spanien 1929-2013): Komposition, signerad Caruncho, olja på duk/pannå samt bemålade trädetaljer, 127x91 cm, ram i mässing och krom

225257

2014-01-19