Staffan Östlund olja

Staffan Östlund olja
Staffan Östlund olja
Staffan Östlund olja
Staffan Östlund olja
Staffan Östlund olja
Staffan Östlund olja

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÖSTLUND, Staffan (1924-2007): Komposition, signerad och daterad 72, olja på duk, 80x80 cm

225262

2014-01-19