F Hernlund oljemålning

F Hernlund oljemålning
F Hernlund oljemålning
F Hernlund oljemålning
F Hernlund oljemålning
F Hernlund oljemålning
F Hernlund oljemålning

Klubbat för:

9 200 SEK

2 000 SEK

HERNLUND, Ferdinand (1837-1902): Insjölandskap, signerad Ferd. Hernlund, olja på duk, 16x37 cm

Dukskada, krackeleringar

225269

2014-01-20