O Hermelin oljemålning

O Hermelin oljemålning
O Hermelin oljemålning
O Hermelin oljemålning
O Hermelin oljemålning

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HERMELIN, Olof (1827-1913): Landskap med fiskare, signerad och daterad O. Hermelin 1885, olja på pannå, 26x30 cm

225272

2014-01-20