Maria Friberg C-print monterat på aluminium
Klubbat för:
25 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
FRIBERG, Maria (född 1966): No time to fail, signerad på baksidan Maria Friberg, edition 1/3, 2001, C-print monterat på aluminium, 45,5x69 cm
PROVENIENS: Galleri Charlotte Lund, Stockholm
225274
2014-01-20