Maria Friberg C-print monterat på aluminium

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

FRIBERG, Maria (född 1966): No time to fail, signerad på baksidan Maria Friberg, edition 1/3, 2001, C-print monterat på aluminium, 45,5x69 cm
PROVENIENS: Galleri Charlotte Lund, Stockholm

225274

2014-01-20