Kista barock

Kista barock
Kista barock
Kista barock
Kista barock
Kista barock
Kista barock
Kista barock
Kista barock
Kista barock
Kista barock

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CASSONE, !6/1700-tal, valnöt, låsbart lock, skuren dekor av bl a dubbelörn och acantusslingor, höjd ca 57, 155x54 cm, nyckel finns

Skador och maskhål

225303

2014-01-20