Wiking Svensson oljemålning

Wiking Svensson oljemålning
Wiking Svensson oljemålning
Wiking Svensson oljemålning
Wiking Svensson oljemålning
Wiking Svensson oljemålning
Wiking Svensson oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVENSSON, Wiking (1915-1979): Komposition, monogramsignerad WS, olja på duk, 38x47 cm

225308

2014-01-20