Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
NORDGREN, Axel (1828-1888): Landskap med mansfigur, signerad och daterad A. Nordengren -56, olja på duk, 55x74 cm
Duklagning
225347
2014-01-20
Gör en kostnadsfri värdering här