Lennart Rodhe litografi
2014-01-20
225365
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RODHE, Lennart (född 1916-2005): "Den gröna damen", signerad Lennart Rodhe 148/150, färglitografi, 54x43 cm