Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SNEDKLAFFSSEKRETÄR, svensk, 1700-tal, fanérad i ek med flera träslag, förgyllda draghandtag och nyckelskyltar, höjd 103, 104x46 cm, 3 nycklar finns
Renoverad och kompletterad, skador
225370
2014-01-20
Gör en kostnadsfri värdering här