Anette Abrahamsson oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

4 000 SEK

ABRAHAMSSON, Anette (född 1954): "Two women", signerad och daterad a tergo, Anette Abrahamsson 1998, olja på duk, 114x180 cm

225383

2014-01-24