Jules Schyl grafiska blad

Jules Schyl grafiska blad
Jules Schyl grafiska blad
Jules Schyl grafiska blad
Jules Schyl grafiska blad
Jules Schyl grafiska blad
Jules Schyl grafiska blad
Jules Schyl grafiska blad
Jules Schyl grafiska blad

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SCHYL, Jules (1893-1977): 3 st grafiska blad, signerad Schyl, en daterad -42, mått ca 28x36, 30x23,5 samt 41,5x51,5 cm

225384

2014-02-03