Dockmöbler Waltershausen
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DOCKMÖBLER, dockskåpstillbehör, bl a 4 dlr Waltershausenstil Tyskland, 1800-talets slut. Övrigt i huvudsak från 1900-talets första hälft, dockservisdelar från Gustavsberg medföljer
Skador
225387
2014-01-25