Dockmöbler Waltershausen

Dockmöbler Waltershausen
Dockmöbler Waltershausen
Dockmöbler Waltershausen
Dockmöbler Waltershausen
Dockmöbler Waltershausen
Dockmöbler Waltershausen
Dockmöbler Waltershausen
Dockmöbler Waltershausen

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOCKMÖBLER, dockskåpstillbehör, bl a 4 dlr Waltershausenstil Tyskland, 1800-talets slut. Övrigt i huvudsak från 1900-talets första hälft, dockservisdelar från Gustavsberg medföljer

Skador

225387

2014-01-25