Beck & Jung Moving III

Beck & Jung Moving III
Beck & Jung Moving III
Beck & Jung Moving III
Beck & Jung Moving III

Klubbat för:

1 500 SEK

1 500 SEK

BECK&JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2007): 2 st "Moving III" , signerad Beck & Ljung, numrerade 1985, 138 resp 152/275, computer ink plot, ca 39,5x30 cm

225402

2014-02-03