Målning 1900-tal

Målning 1900-tal
Målning 1900-tal

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stående kvinna med gloria och dödskalle, olja på duk, 138x86 cm, oramad

Tryckmärke, ytslitage

225412

2014-01-24