Louis Icart litografi

Louis Icart litografi
Louis Icart litografi

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ICART, Louis (1888-1950): troligen studie till "Félicia ou mes Fredaines", Chap. XVII, signerad i trycket Louis Icart, litografi, 21,5x16,5 cm

225419

2014-01-20