Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BRING, Maj (1880-1971): Blomsterstilleben, signerad och daterad Maj Bring 13, olja på duk, 80x70 cm
Obetydligt färgbortfall
225424
2014-01-24
Gör en kostnadsfri värdering här