Maj Bring oljemålning

Maj Bring oljemålning
Maj Bring oljemålning
Maj Bring oljemålning
Maj Bring oljemålning
Maj Bring oljemålning
Maj Bring oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BRING, Maj (1880-1971): Blomsterstilleben, signerad och daterad Maj Bring 13, olja på duk, 80x70 cm

Obetydligt färgbortfall

225424

2014-01-24