Gunnar Greiber oljor

Gunnar Greiber oljor
Gunnar Greiber oljor
Gunnar Greiber oljor
Gunnar Greiber oljor
Gunnar Greiber oljor
Gunnar Greiber oljor

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GREIBER, Gunnar (född 1919): (2) "I trollskogen" samt träd, signerade Greiber, olja på pannå, 29x29 resp 21,5x21,5 cm

Färgbortfall

225442

2014-01-21