CF Reuterswärd etsningar
Valmis
2014-01-21
225445
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934): (3) Pokal samt Komposition, signerade CFR, ea, etsningar, rammått 54x39 cm resp 44x37 cm
Hanteringsveck i marginalen