CF Reuterswärd etsningar

CF Reuterswärd etsningar
CF Reuterswärd etsningar

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934): (3) Kompositioner, signerade CFR, ea, 29/90 samt 3/90, etsningar, rammått 44x37 resp 43x47 cm

Zustandsbeschreibung

Hanteringsveck

225446

2014-01-21