Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934): (3) Kompositioner, signerade CFR, ea, 29/90 samt 3/90, etsningar, rammått 44x37 resp 43x47 cm
Zustandsbeschreibung
Hanteringsveck
225446
2014-01-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner