Olle Nordberg oljemålning

Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NORDBERG, Olle (1905-1986): "I finrummet", signerad och daterad Olle Nordberg 54, olja på pannå, ca 41x33 cm

225453

2014-01-21