Olle Nordberg oljemålning
2014-01-21
225453
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
NORDBERG, Olle (1905-1986): "I finrummet", signerad och daterad Olle Nordberg 54, olja på pannå, ca 41x33 cm