Anette Björk-Svensson oljemålning

Klubbat för:

21 000 SEK

2 000 SEK

BJÖRK-SWENSSON, Anette (född 1956): Höghus Grimstad, signerad och daterad A Björk 95, olja på duk, 101x90 cm

225459

2014-01-21