Matbord 1800-tal
2014-01-21
225468
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MATBORD, England, 1800-tal, mahogny, tredelade pelarfötter avslutade i hjultrissor i mässing, höjd 71, 166x107 cm, en iläggsskiva bredd 55 cm medföljer
Fanérskador, repor, en bordskiva med skada