Skåp med glasdörrar

Skåp med glasdörrar
Skåp med glasdörrar
Skåp med glasdörrar
Skåp med glasdörrar

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BOKSKÅP, sannolikt Danmark, 1800-tal, fanérat i valnöt och valnötsrot, 224, 128x47 cm

Ytskador, fanérskador

225473

2014-01-21