Klubbat för:
4 000 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
SLAGBORD, 1700-tal, Gotland, gråmålat, höjd 73, 102x187 cm
Proveniens: Renoverat av Skansens kulturhistoriska avdelning
Zustandsbeschreibung
Fällskivorna senare, renoverat och kompletterad, ytskador
225486
2014-01-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner