Rolf Hanson färglitografi

Rolf Hanson färglitografi
Rolf Hanson färglitografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANSON Rolf (född 1953): "Rött hus" färglitografi, signerad, 23/100, 31x42 cm

225491

2014-01-21