Ljusstakar directoire

Ljusstakar directoire
Ljusstakar directoire
Ljusstakar directoire
Ljusstakar directoire

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, directoire omkring 1800, försilvrad mässing, s.k. argent haché, höjd 25 cm

Försilvring med slitage, en ljuspipa med lagning, bucklor

225497

2014-01-21