Skrivbord i empirestil
Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SKRIVBORD med läderklädd skiva, empirestil, omkring 1900, mahognyfanér med bronsbeslag och lejontassar, höjd 77, 130x70 cm
Slitage, lådinredning fattas i den ena hurtsen, den andra hurtsen med skador på lådor
225501
2014-01-21