Helga Wachholz oljemålning

Helga Wachholz oljemålning
Helga Wachholz oljemålning
Helga Wachholz oljemålning
Helga Wachholz oljemålning
Helga Wachholz oljemålning
Helga Wachholz oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

WACHHOLZ, Helga (Tyskland född 1936): "Den raka vägen", signerade och daterade Helga Wachholz 1984, olja på duk, ca 93x96 cm

225533

2014-01-21