Sten Ludvigh Nyström oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

NYSTRÖM, Sten Ludvigh (1918-1989): "The Pi-Tsung Theme", signerad och daterad 1988 atergo, olja på duk, 88x56 cm

225535

2014-01-24