Per Lindhberg pastell

Per Lindhberg pastell
Per Lindhberg pastell
Per Lindhberg pastell
Per Lindhberg pastell

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LINDHBERG, Per (1786-1868): Pojke med häst, signerad och daterad a tergo P Lindhberg 1822, pastell, 38x31 cm

Veck

225538

2014-01-21