Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DOSOR, 3 st, BLÄCKHORN, daterad 1803, silver, delvis invändigt förgyllda, daterade 1799 resp 1838 resp 1861, dosornas längd ca 7-8,5-9, bläckhornet 4,5 cm
Smärre bucklor förekommer
225544
2014-01-21
Gör en kostnadsfri värdering här